• Opäť v škôlke po prázdninách

• Vážení rodičia!

Do nového roku Vám prajeme všetko dobré, hlavne veľa zdravia a pohody.

Po vianočných prázdninách bude materská škola otvorená od pondelka - 10.1.2022.

Materská škola sa bude riadiť aktuálnym Školským semaforom zverejneným na minedu.sk. Po prázdninách vyplňte prostredníctvom edupage Vyhlásenie o bezpríznakovosti.

Deťom pribaľte pyžamo a náhradné oblečenie - spodné prádlo, ponožky, tričko, tepláky. Nezabudnite na teplé zimné oblečenie na pobyt von - rukavice - palčiaky (päťprstové rukavice dávajte len deťom, ktoré samé zvládnu ich obliekanie), šály, čiapky, overaly, alebo nohavice a bundy vhodné do snehu a nepremokavé topánky.

Preberanie:
            Deti budeme preberať pri vstupe ráno od 6:20 - 7:30 a od 7:55 do 8:15. Ak nie sme pri dverách, prosíme Vás využite zvonček a počkajte, kým prídeme.

Odovzdávanie:
            Na obed pred jedálňou od 11:20 do 11:45.
            Poobede od 14:15 do 16:00. Tak isto Vás prosíme o využívanie zvončeka pri vchodových dverách, v prípade, že sa ponáhľate, môžete dopredu informovať pani učiteľky formou sms správy na telefónne číslo 0911 936 814.

Prajeme príjemný začiatok nového roka.