• Hurá škôlka!

• Začíname v pondelok 4.9.2023.

Materská škola je v prevádzke od 6:20 do 16:00 hod.

Ranný príchod detí je od 6:20 do 7:20 a od 7:50 do 8:15. V čase od 7:30 do 7:50 je vchod do budovy vyhradený pre žiakov školy.

Poobedné vyzdvihnutie detí je od 14:00 do 16:00.

Dieťa prihlásené na poldenný pobyt môžu rodičia vyzdvihnúť od 11:30 do 12:00.

Pre lepšiu adaptáciu nových detí odporúčame začať prvý deň v materskej škole jednou hodinou a tento čas postupne zvyšovať.

Na stravu sú všetky deti v prvý deň automaticky prihlásené. Odhlásenie zo stravy je možné na t.č. 0911 936 812.

Prosíme všetkých rodičov a osoby sprevádzajúce deti o dodržiavanie zákazu vstupu autom do areálu školy.

Deti v materskej škole potrebujú:

• papuče
            • náhradné oblečenie (tričko, tepláky, spodné prádlo)
            • vhodná obuv na von
            • vhodné oblečenie na pobyt von (bunda do dažďa, prípadne aj pogumované nohavice, šiltovky, klobúčiky)
            • pyžamo, kefku a pastu na zuby pre deti, ktoré sú v materskej škole na celodennom pobyte.

Všetko oblečenie aj obuv je potrebné podpísať.

Hygienické potreby - 2 toaletné papiere, mydlo, hygienické vreckovky môžete nosiť počas celého septembra.

Suma 10,-€  za prevádzkové náklady za materskú školu sa uhrádza na číslo účtu:

SK 17 0900 0000 0003 2279 2514

Poplatok za stravu sa uhrádza podľa pokynov na zápisnom lístku, ktorý rodičia dostanú prvý školský deň. Na začiatku roku sa uhrádza jednorazový vklad vo výške 20,-€  + sumu za stravu ( celodenná strava 48 €, poldenná strava 41 €. Deti s dotáciou, čiže deti plniace povinné predprimárne vzdelávanie 20 € celodenný pobyt a 13 € poldenný pobyt) na číslo účtu:

SK 58 0200 0000 0000 2073 3332

Vyhlásenie o bezinfekčnosti

Rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) „Písomné vyhlásenie o bezinfekčnosti“ dieťaťa/žiaka (Príloha č.1).

Príloha:

1. Písomné vyhlásenie o bezinfekčnosti  Pisomne_vyhlasenie_bezinfekcnosti.docx