• Hurá škôlka

• Oznam pre rodičov!

Školský rok 2022/2023 sa začína v pondelok 5.9.2022.

Materská škola bude v prevádzke od 6:20 do 16:00 hod.

Ranné schádzanie detí bude od 6:20 do 7:20 a od 7:50 do 8:15.

Poobedné odovzdávanie detí bude od 14:00 do 16:00.

Dieťa prihlásené na poldenný pobyt môžu rodičia vyzdvihnúť od 11:30 do 12:00.

Vstup rodičom a sprevádzajúcim osobám autom do areálu školy je z bezpečnostných dôvodov zakázaný. Prosíme Vás o dodržiavanie.

Deti v materskej škole potrebujú:

• papuče
            • náhradné oblečenie (tričko, tepláky, spodné prádlo)
            • pyžamo
            • vhodná obuv na von
            • vhodné oblečenie na pobyt von (bunda do dažďa, prípadne aj pogumované nohavice, šiltovky, klobúčiky)

Všetko oblečenie aj obuv je potrebné podpísať.

Suma 10,-€  za prevádzkové náklady za materskú školu sa uhrádza na číslo účtu:

SK 17 0900 0000 0003 2279 2514

Poplatok za stravu sa uhrádza podľa pokynov na zápisnom lístku, ktorý rodičom dáme prvý školský deň. Číslo účtu, aj suma za stravu ostáva zatiaľ nezmené. Suma 39,-€  pri celodennom pobyte a 34,20 € pri poldennom pobyte sa uhrádza na číslo účtu:

SK 58 0200 0000 0000 2073 3332

Ministerstvo školstva vydalo k novému školskému roku manuál Zelená otvoreným školám (zelena_otvorenym_skolam.pdf), podľa ktorého rodič predkladá vyhlásenie o bezpríznakovosti

Rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac  o sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka (Príloha č.1). V prípade, že rodič nepredloží „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“, dieťa/žiak sa považuje za príznakového, a je potrebné, aby rodič kontaktoval všeobecného lekára pre deti a dorast, ktorý ho bude ďalej usmerňovať. Ak dieťa/žiak neprišiel v sprievode rodiča do školy a nepredložil „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“, je potrebné dieťa/žiaka umiestniť do izolačnej miestnosti a bezodkladne kontaktovať rodiča.

Príloha:

1. Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti (bezpriznakovost.pdf)