• Ahoj škôlka

• Od nového školského roku bude materská škola používať spoločnú webovú aj edupage stránku so základnou školou -  zsdlha.edupage.org a zsdlha.sk

Prosíme Vás, aby ste dodržiavali zákaz vstupu motorovým vozidlom do areálu školy. Parkovisko v areáli je vyhradené pre zásobovanie a zamestnancov školy.

Príchod detí do materskej školy je od 6:20 - 7:20  a od 7:50 - 8:15. Čas od 7:20 - 7:50 je vyhradený pre žiakov školy.

Pred prvým nástupom a po každom vymeškaní predkladá rodič Vyhlásenie o bezinfekčnosti. Vyhlásenie je možné posielať prostredníctvom eduapge - zsdlha.edupage.org. V papierovej podobe budú nachystané na nástenkách v šatniach MŠ.

Oznamovanie neprítomnosti dieťaťa je taktiež možné vykonávať prostredníctvom edupage, v novom školskom roku bude možné zároveň aj odhlásiť dieťa zo stravy.

Potvrdenie od lekára sa vyžaduje pri ospravedlňovaní neprítomnosti dieťaťa plniaceho povinné predprimárne vzdelávanie ak chýva viac ako 7 vyučovacích dní, alebo viac ako 14 vyučovacích dní v mesiaci.

Deti v materskej škole potrebujú :

- papuče, alebo inú vhodnú zatvorenú obuv

- náhradné oblečenie

- oblečenie a obuv na von prispôsobené aktuálnemu počasiu

- pyžamo pre deti, ktoré sú na celodennom pobyte

- kefku na zuby

Všetko je potrebné podpísať.

Všetky ostatné informácie posielame prostredníctvom edupage, zároveň budú na nástene v šatni MŠ.